fbpx

Огнен ја праша кога ја изгубила невиноста: Нејзиниот одговор ги изненади сите

Публиката остана шокирана, водителот ѝ порача дека лаже

Во „Ами Џи шоу“ познатата водителка Јована Јеремиќ одлучи да проговори за својот интимен живот.

Домаќинот ја праша кога ја изгубила невиноста, на што таа му одговори дека имала 23 и пол години.

Во прв момент многумина во публиката помислија дека се шегува, но таа потоа нагласи дека воопшто не глуми и дека тоа е правата вистина.

„Мора да разбереш, јас никогаш не лажам на телевизија. Прашај ме Огнене, слободно прашај ме, немам од што да се срамам. Јас тоа момче најмногу го сакав. Голем поздрав до него, беше вистински господин, едноставно цар“, кажа Јована во популарната емисија.

*Текстот не смее да биде преземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Само што се ожени, почина: Естрадата во шок, сопругата со потресна објава

Пред неполни шест месеци светот со неверување и шок ја прими веста за ненадејната смрт на познатиот кантри-пејач Џејк Флинт. Во сон, само неколку часа по сопствената свадба, тој се упокои на 37-годишна возраст. Неговата сопруга сега се огласи на „Фејсбук“ со трогателна порака. „Не разбирам. Како луѓето воопшто преживуваат […]