fbpx

Видела нешто необично на елката: Во истиот миг се вкочанила (ВИДЕО)

Ова е страшно!

Млада тиктокерка откри со каква необична ситуација се соочила.

Популарната Џина ниту на сон не претпоставувала дека ваков непоканет „гостин“ шета слободно во нејзиниот дом кога забележала нешто невообичаено на нејзината елка.

Користејќи го држачот од метлата за да ги рашири гранките, оваа тинејџерка во истиот миг се вкочанила од страв кога се соочила со глушец меѓу лампионите.

„Помош“, напиша кратко под видеото кое досега го погледнале преку 2,5 милиони луѓе.

Џина на следната снимка што ја сподели откри дека нејзините две мачки веднаш се впуштиле в акција, сепак на шега коментирајќи дека ниедно животно не е повредено за време на снимањето.

Нејзините бројни следбеници ја пофалија за храброста.

„Браво девојко, јас во паника би ја уништила елката“ и „Би умрела во истата секунда“ се само дел од коментарите под видеото.

Текстот не смее да биде преземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Ѝ гледам на смртта в очи: Ѝ се врати ракот, познатата пејачка не се предава

Пејачката Бојана Барјактаревиќ испиша историја во популарното музичко натпреварување „Никогаш не е доцна“. Првпат во ова шоу еден ист кандидат беше троен лауреат, откако таа доби најмногу СМС-гласови, а потоа триумфираше и на фејсбук-гласањето, а доби и најмногу поени од жирито. Барјактаревиќ е поранешна вокалистка на групата „Бон Ами“ и […]