fbpx

Убави вести за празниците: Овие луѓе да си ги проверат сметките, ги очекува сериозен прилив

Ако сте меѓу овие луѓе, радувајте се!

Астролозите прогнозираат дека некои хороскопски знаци сепак ќе успеат да ја дочекаат новата 2023 година финансиски стабилни

ОВЕН

Вие сте доказ дека со напорна работа се доаѓа до посакуваната цел. До крајот на месецов ве очекува покачување на платата. Периодот е поволен, па можете да си побарате и унапредување или подобро платена позиција.

ЈАРЕЦ

Иако секогаш сте во паника да не останете без пари, овојпат ќе ви се случи токму спротивното. Ќе бидете финансиски задоволни. Секогаш сте внимателни со финансиите, но сега конечно ќе можете да се опуштите и да си дозволите работи кои одамна сте ги посакувале.

БЛИЗНАЦИ

Ги очекува неверојатен успех, ќе им „крцка“ паричникот. Претставниците на овој знак ќе можат да добијат повисока позиција или добар бонус. Покрај тоа, овој хороскопски знак го чекаат многу интересни понуди. Среќно!

Следни Објави

Страшно! Ја киднапираат среде бел ден, полицајците само мирно набљудуваат (ВИДЕО)

Случајни минувачи се обидуваат да помогнат, летаат шамари.. Луѓе кои случајно се нашле на автобуска станица доживеале вистинска драма. Неименувана 32-годишна девојка била киднапирана во саботата среде бел ден пред затворот „Стенли“ во Хонг Конг, а спасена е 15 минути подоцна откако полицијата добила информација за возилото кое требала да […]