fbpx

Сега е милионер, важи за најбогат човек на естрадата: Вака изгледал како млад, нема да верувате кој е на сликата!

Каква трансформација!

Овој успешен бизнисмен стана синоним за најгледаното музичко натпреварување во регионот кое повеќе од една деценија создава нови пејачки ѕвезди.

Го паметиме од златните времиња на Лепа Брена кога ја придружуваше со неговиот бенд „Слатки грех“, а сега на социјалните мрежи е споделена негова фотографија која изненади многумина и ретко кој би го препознал.

Станува збор за Саша Поповиќ, првиот човек на „Ѕвездите на Гранд“, а оваа слика најверојатно е од неговата матура.

Некогаш
Сега

Поповиќ е со години во хармоничен брак со Сузана Јовановиќ. А која е нивната ќерка Александра која не сака да слушне за естрада, прочитајте на следниот ЛИНК!

Текстот не смее да биде преземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Александра отвори вино што ѝ го донеле за слава, доживеа шок: Видете што излегува од шишето (ВИДЕО)

Ѝ се чинело чудно, а кога помириснала, се’ ѝ станало јасно Александра Стевановиќ за слава добила шише црно вино. Кога конечно одлучила да го отвори се запрепастила. Таа на „Тик Ток“ сподели видео кое почна масовно да се споделува по социјалните мрежи. Коментарите се урнебесни. „Таман за ќофтиња“ и „Ќе […]