fbpx

Виде дека мајка му е во опасност, брзо реагираше: Ова момче воодушеви милиони (ВИДЕО)

Често слушаме дека родителите ќе направат се’ за своето дете, но еве ви доказ дека и децата размислуваат на истиот начин за родителите

На снимката која стана вирална се гледа како мајката ја поправа вратата од гаражата. Во еден момент скалите ѝ се лизнуваат и паѓаат на земја, оставајќи ја да виси во воздух држејќи се со рацете за вратата.

Шокираното момче престанува со играта и панично гледа во мајка си која вика од страв, но, за среќа, брзо доаѓа при себе, па го замолува чедото да ѝ помогне.

Момчето се стрчува кон скалата. Се бори да ја подигне бидејќи е претешка за него, но на крај успева во намерата.

Видеото со малиот херој собра над 20 милиони прегледи за една недела.

* Текстот не смее да биде преземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Останал без полов орган поради лекарска грешка: Еве со што му го замениле

Урологот се обидел да отстрани што е можно поголем дел од туморот, но тоа не ги дало посакуваните резултати Француска болница морала да му исплати 60.000 евра на еден маж откако по грешка, наводно од невнимание, комплетно му го отстранила половиот орган. „Го мразам докторот кој не ме послуша. Играше […]