fbpx

Гол маж висеше на мост, па се случи нешто страшно: Се појави снимка од бизарната несреќа (ВИДЕО)

Вознемирувачка содржина!

На „Твитер“ е објавена шокантна снимка со комплетно гол маж.

Неидентификуваното лице прво виси на мост, а потоа паѓа на бетонски плочник од надвозник висок цели шест метри.

Инцидентот се случил во Њујорк, на издигнатата железничка станица во Метрополитен авенија во Бронкс.

Лицето кое го снимало видеото по бизарната несреќа веднаш ја алармирало полицијата.

Оттаму потврдиле дека инцидентот се случил на 23 декември и дека момчето на возраст од 20 години било свесно кога го хоспитализирале.

Текстот не смее да биде преземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

ОВА е најлошото нешто што мајка може да ѝ го направи на ќерката, тврдат руските психолози

Најлошата работа која една мајка може да ја направи за својата ќерка е да ја воспитува да биде „добра девојка“. Тука не станува збор за пристојно однесување, убави манири или одговорност. „Добрината“ е често навика управувана од туѓи проценки и мислења, страв некого да не навредите, желба во секоја ситуација […]