fbpx

Маја се гуши додека орално го задоволува Филип: Се понижи! (ВИДЕО)

Се „заиграа“ пред камерите, твитерџиите немилосрдни

Ако сте фан на реалното шоу „Задруга“, сигурно знаете кои се Маја Маринковиќ и Филип Цар.

Тие двајца малку се опуштија повеќе од очекуваното, па „падна“ орален се*с, пишува српска „Република“.

Жешката акција под прекривачите очекувано предизвика огромно внимание во регионот, а истата ја имате во продолжение.

Предупредување! Ова видео не е за лица под 18 години!

Фото: Принтскрин/Твитер

*Текстот не смее да биде преземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Една работа е особено важна: На Василица направете го ОВА!

На први јануари според стариот календар, односно на 14 јануари според новиот, македонскиот народ празнува Василица. На овој ден верниците кршат и пита со паричка и се верува дека на оној кој ќе му се падне ќе биде среќен во текот на целата година. Старата година се испраќа и со […]