fbpx

Маја се гуши додека орално го задоволува Филип: Се понижи! (ВИДЕО)

Се „заиграа“ пред камерите, твитерџиите немилосрдни

Ако сте фан на реалното шоу „Задруга“, сигурно знаете кои се Маја Маринковиќ и Филип Цар.

Тие двајца малку се опуштија повеќе од очекуваното, па „падна“ орален се*с, пишува српска „Република“.

Жешката акција под прекривачите очекувано предизвика огромно внимание во регионот, а истата ја имате во продолжение.

Предупредување! Ова видео не е за лица под 18 години!

Фото: Принтскрин/Твитер

*Текстот не смее да биде преземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Софија се шокирала по породувањето: Ѝ дале торбичка, внатре се криело нешто неочекувано (ВИДЕО)

Вакво нешто воопшто не очекувала Една мајка на „Тик Ток“ објави видео во кое раскажа за својата несекојдневна приказна. Пред да го напушти гинеколошкото одделение каде што се породила, Софија добила интересен подарок-брендиран несесер на Шанел. Како што објаснува на снимката, подарокот заборавила да го отвори во болницата, па тоа […]