fbpx

Важно! Падна одлука! Овие граѓани од утре да ги проверуваат сметките, прилив до крајот на следната недела

Ќе им „крцка“ паричникот

Дополнителен прилив до крајот на наредната недела за овие граѓани!

ЈАРЕЦ

До петок очекувајте унапредување на работното место, а некои претставници на овој хороскопски знак ги очекува и сериозен трансфер во друга работна средина.

Значително ќе ви се зголеми самодовербата и ви претстојат неверојатни животни искуства. Генерално, во овој период ве очекува многу задоволителна фаза кога се финансиите во прашање.

РИБИ

Периодот до 27 јануари ќе ви го донесе толку посакуваниот оптимизам откако ќе ви бидат префрлени некои парични средства кои ви ги должат од поодамна и на кои одамна сте заборавиле дека всушнсот сте си ги заслужиле.

Овој период Ви носи голема шанса за раст, успех и среќа. Ќе почувствувате потреба да ги проширите хоризонтите, да пробате нови нешта, подобри и поголеми работи и да се забавувате повеќе. Успехот на финансиски план ќе биде неизбежен!

Следни Објави

Го памтите захефтаниот пес? Маја има важна порака до „експертите“ за улични кучиња

Памтите дека утепаа куче со секира сред бел ден во Дебар маало? Го памтите захефтаното куче? Памтите дека еден ги влечеше врзани за кола по асвалт? Памтите дека едно од стоковна мост беше фрлено? Или она што со петарди му ја разнесоа вилицата? Јас памтам уште најмалку 50 вакви приказни. […]

Можеби ќе ве интересира