fbpx

Им го крена притисокот: Родителите се исплашија за децата, има и зошто (ФОТО)

Жена во провокативен костим за капење се најде на удар на родителите, откако една мајка ја сними опкружена со мали деца во јавен базен и видеото го објави на „Тик Ток“.

Во едноделен костим во месо-боја кој воопшто не ѝ го покрива задникот, оваа атрактивна русокоса предизвика лавина реакции.

„Дали е ова соодветно за семеен аква-парк?“, ги праша оваа совесна мајка своите следбеници на популарната социјална мрежа.

Коментарите под видеото се поделени. Некои велат дека секој има право да прави што сака со сопственото тело, додека, пак, други коментираат дека најважни се времето и местото.

„Носам вакви костими за капење, но не на вакви места каде врие од деца“, напиша една тиктокерка.

Најинтересни се забелешките дека децата занесени во играта и воопшто не обрнуваат внимание и дека поголем проблем имаат родителите, особено љубоморните сопруги.

Што мислите вие?

*Текстот не смее да биде преземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Почивај во мир: Се огласи Лозано, пејачот скршен од болка

Тажна вест синоќа споделија мештаните на кичевското село Белица. Почина нивниот другар, пријател и соселанец Раде Стојкоски-Пурески. „Се случи голема трагедија за нашето село! Раде беше нашиот најголем човек по душа и срце, голем домаќин, чувар на куќите, а воедно на нашето село. За нашиот Раде можеме да напишеме голема […]