fbpx

Го фати сопругот со швалерка, направи скандал среде улица: Со камен го нападна, не може да поверува со кого ја изневерува (ВИДЕО)

Со денови главна тема на социјалните мрежи е овој неверен маж

Случајни минувачи биле сведоци на вистинска љубовна драма која ескалирала со насилство.

Инцидентот се случил во мексиканскиот град Сијудад Викторија пред Универзитетот Мигел Алеман, откако сопругата го фатила својот брачен партнер како ја изневерува.

Швалерот бил угледен професор кој веќе подолго време бил „во игра“ со една негова студентка која наводно била дваесет години помлада од него.

Како што и самите ќе се уверите откако ќе го погледнете видеото, лутата сопруга прво го замолува мажот да го напушти автомобилот. Во следната секунда му го блокира патот, а ситуацијата излегува од контрола кога една девојка и подава големо парче камен.

Во истиот миг таа почнува да удира по ветробранското стакло и да му го гребе возилото. Сепак, неколку секунди подоцна се повлекува и го напушта „местото на злосторството“.

Текстот не смее да биде преземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Сакав да се фрлам од мост, често помислував на најлошото: Водителката со шокантни детали ги вознемири сите

По ангажманот во утринската програма, Ангела Лакиќевиќ јавноста ја запозна како водителка на популарното реално шоу „Парови“. Ова познато ТВ-лице особено ја заинтригира јавноста со изборот на партнерите. Таа беше во врска со актуелниот натпреварувач во „Задруга“, Мирослав Мики Ѓуричиќ, но и со поранешниот „задругар“ Владимир Томовиќ. Со Мики успеа […]