fbpx

Невестата тргна да го фрли бидермаерот, па направи нешто неверојатно: Сватовите во шок! (ВИДЕО)

Едно видео на „Тик Ток“ стана вирално, а причината е неверојатен потег на една венчавка за кој зборуваат сите.

Како што се гледа на снимката, невестата видно расположена се подготвува да го фрли бидермаерот.. Веќе во наредниот миг следува изненадувањето!

На почетокот сите мислат дека се работи само за необичен гест од нејзина страна, но кога ќе сфатат за што всушност се работи, очигледно е дека целата „сцена“ на невестата е однапред договорена.

Ова симпатично запросување почна масовно да се споделува на „Твитер“, а според коментарите, на луѓето им фалат повеќе вакви романтични видеа.

Текстот не смее да биде преземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО

Следни Објави

Сте си го гризнале јазикот? Лош ЗНАК, еве зошто!

Веќе знаете колку може да биде незгодно и болно кога ќе си го гризнете јазикот. Приказната, сепак, има и друга страна-старо верување зошто оваа појава не е добар знак.. Според првото верување, кога ќе го гризнете јазикот, тоа значи дека некој од вашата околина ве лаже за важни работи. Затоа […]