fbpx

Конечно убави вести, проверете си ги сметките: Неочекуван прилив за овие луѓе во февруари

Според асторлозите, припадниците на овие три знаци значително ќе си ја подобрат финансиската состојба уште во првите денови на февруари

ДЕВИЦА

Конечно ќе бидат наградени за нивната напорна работа. Во прашање е значителна сума, а се’ што треба да направат е да не избрзуваат со одлуките и парите да ги потрошат паметно исполнувајќи си некоја дамнешна желба.

РАК

Финансиските проблеми конечно ќе им станат минато. Уште во првите денови на февруари ќе почнат да кројат план за некое предновогодишно патување. Блиска личност ќе ги израдува со убава вест, така да се’ ќе им појде од рака во наредниот период.

ЈАРЕЦ

И ним ќе им „крцка“ паричникот, но многу е важно да внимаваат да не се расфрлаат за непотребни работи. Сега е вистинско време да вложат во нешто конкретно, како на пример во нов стан или во некој практичен автомобил.

Следни Објави

Естрадата во шок! Шамари и влечење по земја, се степаа познатите пејачки

Каков срам! Нова жестока сцена се појави на интернет Познатите сестри, пејачките Инди и Едита Арадиновиќ, веќе подолго време не се во добри односи, но никој не очекуваше дека ќе се степаат среде улица. Српскиот портал „Информер“ објави шокантно видео на кое се гледа како двете се влечат по земја […]