fbpx

Сораја се забавува пред породување: Ноќниот живот не смее да трпи (ФОТО)

Една од најекспонираните таканаречени старлети во регионот ќе стане мајка

На само неколку дена пред породување, Сораја Вуќелиќ одлучи да се опушти, па со блиски пријатели уживаше во еден ноќен клуб во Загреб.

Познатиот српски модел, ескорт-дама и поранешна плејбој-зајачица последниот период комплетно се повлече од социјалните мрежи и речиси до самиот крај криеше дека е во блажена состојба, но синоќа повторно го активира инстаграм-профилот и на следбениците им откри дека моментално се наоѓа во хрвтаската метропола и дека одлично се забавува на една приватна роденденска прослава.

Една од најекспонираните таканаречени старлети во регионот се’ уште се нема огласено за написите во медиумите дека ќе стане мајка. Не е познато ни кој е таткото на детето, иако српски „Курир“ напиша дека станува збор за бизнисмен, но не го откри неговиот идентитет.

Следни Објави

Бремената Анѓелка јавно го бакнува идниот сопруг: Веќе не ја крие врската со несудениот кум (ФОТО)

Лудо вљубени Познатата српска актерка Анѓелка Прпиќ конечно е фотографирана со трудничкото стомаче на настан во Белград кој го организираше нејзината драга пријателка Марија Килибарда, водителката на шоуто „Твоето лице звучи познато“ кое се прикажуваше и кај нас. Актерката која се прослави во серијата „Андрија и Анѓелка“ на ивентот се […]