fbpx

ЛОШО ИМ СЕ ПИШУВА: Несреќа за овие хороскопски знаци во февруари

Астролозите предупредуваат

Припадниците на три хороскопски знаци нема да имаат среќа во љубовта во наредниот период. Во продолжение проверете дали сте меѓу нив!

РИБИ

Особено треба да внимаваат оние во врска. Заборавете на времето поминато со друштвото. Ако продолжите да го игнорирате партнерот, многу е веројатно да следува конечно разидување. Оние во брак да внимаваат на малите нешта и да не забораваат дека еден гест значи навистина многу.

БЛИЗНАЦИ

Бидете трпеливи со вашите емотивни партнери. Сега не е време за отпочнување на било какви конфликти, едноставно треба двапати да размислите пред да делувате.

ОВЕН

До средината на февруари не се впуштајте во било каква посериозна врска, затоа што ѕвездите не се на ваша страна. Почекајте го март за љубовни авантури, работите драстично ќе се променат.

Следни Објави

Трагедија! Македонија тагува, тешка несреќа се случи

Дваесет и шестгодишно момче утринава е пронајдено мртво во када во делчевското село Стамер, соопшти државната информативна агенција. Информацијата ја потврдија и од СВР Штип, од каде информираа дека по насока на обвинител телото без траги на насилство е предадено на обдукција. Смртта кај дваесет и шестгодишникот ја констатирала екипа […]