fbpx

ПРОБЛЕМИ ЗА ЦЕЦА! Не знае што да прави, не гледа решение: Невозможно е!

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ денеска се појави на снимањето на уште една емисија на „Ѕвездите на Гранд“.

Таа воодушевува на секое снимање со изборот на стајлинзи, но признава дека не ѝ е воопшто лесно секогаш да биде иновативна.

„Немам повеќе инспирација! Пресметав дека до крајот на сезоната ќе ми требаат околу 130 стајлинзи само за моето реално шоу. Посебно за „Ѕвездите на Гранд“, плус за концерти, не знам како да направам, а да не се повторам. Невозможно е, а мислам дека не личи фановите да ме гледаат во идентичен аутфит на повеќе настани. Не ми е лесно“, вели Цеца.

Новинарите ја прашаа и како ќе го помине Денот на вљубените, на што слатко се насмевна.

„Немам никакви планови. За мене секој ден е љубов, но друг вид на љубов.. Јас сум жена која добива многу љубов од мојата публика, од моето семејство, љубовта ја испраќам преку моите песни, им пренесувам љубов на оние што ги сакам“, дипломатски им порача таа.

Следни Објави

Одлучи да донира пари за Турција, па се шокира во банка! Познатиот кошаркар згрме, збесна поради ова!

По катастрофалниот земјотрес, словенечкиот кошаркар Клемен Препелиќ одлучи да донира пари на турска хуманитарна организација, но ептен се налути поради гестот на банката, им се пожали самиот на своите следбеници на социјалните мрежи. „Бев изненаден денеска. Кога преку хуманитарна организација испратив пари за помош во Турција, банката ми наплати 50 […]