fbpx

Тврди дека ја силувал демон: Постави камера во собата, а снимката ја шокира (ВИДЕО)

Од она што го видела ѝ се заледила крвта

Жена од Боливија тврди дека била „силувана од демон“ додека спиела во својата соба, а овој мистериозен случај, во чија автентичност многумина се уверени, ја шокираше целата земја.

Младата жена, чувствувајќи чудно присуство, ѝ кажала на мајка си што ѝ се случило и заедно решиле да повикаат специјалист за паранормални појави.

Снимката од камерата во собата која ја поставила девојката им била предадена на истражителите, а подоцна била објавена на „Јутјуб“ каде што предизвикала неверојатен интерес.

На видеото се гледа како постепено се спушта ќебето кое ја покрива девојката, а потоа истото се случува и со нејзините пижами.

Специјалистот кој бил повикан да ја дешифрира оваа снимка истакнал дека има „одредени индиции за присуство на демон кој сакал да има се*с со неа за да ја преземе“, пренесува Kalle Blue Radio.

Следни Објави

СТРАШНИ ВЕСТИ! ЈАВНОСТА ВО ШОК! Во земјотресот загина и неговиот син

Пред шест месеци играше против Македонија во квалификциите за ЕП 2024, денеска е пронајден мртов под урнатините Џемал Кутахја е пронајден мртов под урнатите по катастрофалниот земјотрес во Турција во кој загинаа 37.000 луѓе. Ракометарот е пронајден заедно со неговиот син Чинар. Неговата бремена сопруга сѐ уште се води како […]

Можеби ќе ве интересира