fbpx

Драма во „Ѕвездите на Гранд“: На пејачката ѝ се слоши, заврши во болница (ФОТО)

Александра Тадиќ-Ципка неодамна се појавила оскудно облечена на снимањето на една емисија.

Во провокативен сребрен аутфит пејачката ги оставила присутните без здив, но стајлингот не е единственото нешто за кое уште долго ќе се зборува.

Таа се појавила на снимањето на „Ѕвездите на Гранд Специјал“ каде во еден момент ѝ се слошило.

„Откако шеќерот и водата не ѝ помогнаа, водителот Синиша Медиќ ја крена и ја однесе позади сцена. Ја легна во шминкерната за конечно да дојде при себе“, коментира еден од присутните на снимањето.

Екипата на „Папарацо лов“ подоцна го забележила и моментот кога влегува во болница за да се увери дека се’ е во ред со нејзиното здравје.

Како скромна и ненаметлива девојка, Александра Тадиќ Ципка се прослави како натпреварувачка во „Ѕвездите на Гранд“ во 2005 година.

Следни Објави

„Госпоѓо, каде ви се алиштата?“ Се соблече во авион, ја гризна стјуардесата.. (ВИДЕО)

Вистински хаос настанал на лет на руската национална компанија Аерофлот кога патничка се соблекла топлес, ја гризнала стјуардесата и се обидела да упадне во пилотската кабина. Руските медиуми пишуваат дека Анжелика Москвитина (49) била под дејство на алкохол на летот од Ставропол за Москва, а причина за нејзиното дивеење наводно […]