fbpx

Сиромав љубовник, гледаше само да побегне: Скокна гол од прозорецот, па се искрши (ВИДЕО)

Случајни минувачи снимија се’, се подмочаа од смеа

Изгледа дека овој Перуанец пред некој ден за Денот на вљубените дошол да посети туѓа жена, но сопругот го изненадил среде акција.

За настанот информира локалната телевизија АТВ пренесувајќи дека несреќниот маж во даден момент дури и си го ризикувал животот додека среде бел ден бегал по авенијата Авиасион во Лима.

Случајни минувачи успеале да го снимат „Казанова“ како скока од прозорецот на хостелот, но сепак не успеале да сфатат чија сопруга ја милува.

„Иако никој не тргна да се пресметува со него, тој испаничен продолжи да трча, па се сопна од бодликава жица и падна на асфалтот. Стана и продолжил со својот спринт по улицата“, коментираат сведоците на овој бизарен настан.

Следни Објави

Му ја отвори вратата од теретана, па се случи ХОРОР: Сите ја фалат поради овој потег (ВИДЕО)

Успеала да се одбрани и да повика полиција Нашали Алма, 24-годишна бодибилдерка од Тампа, Флорида, добро се снајде откако една година постар маж се обиде да ја силува во теретана, јавуваат американските медиуми. На 22 јануари, Алма вообичаено вежбала во салата на нејзиниот станбен блок кога го забележала Ксавиер Томас-Џонс […]