fbpx

Андреа 20 пати ги зголеми усните, не планира да престане (ВИДЕО)

Сега малку ќе паузирам, но сакам да ми бидат уште поголеми, вели Андреа Иванова која дури 20 пати ги има зголемено усните.

Таа е од Бугарија и има 24 години, а трансформацијата ја почнала кога имала 20.

Вели дека секој третман ја чинел најмалку 200 евра, а досега ги посетила сите клиники за естетска корекција во Софија.

Иако докторите ѝ сугерираат дека треба да престане со интервенциите, таа не планира да застане.

Иванова е пресреќна со изгледот и се радува кога ја поистоветуваат со барбика.

– Секојдневно добивам комплименти од сите страни на светот. Има и такви коишто ме критикуваат. Најчесто се жени кои ми порачуваат да престанам со операциите и да побарам помош од психијатар – вели Андреа.

Следни Објави

Цела Југославија лудуваше по неа, почина на 42 години: Голема трагедија, тој ден се случи нешто морничаво

Првата пејачка на „Нови Фосили“, Ѓурѓица Баловиќ, беше една од најхаризматичните дами во поранешна Југославија. За нејзината прерана смрт во 1992 година и денеска се пишува. Првиот настап го имала со само тринаесет години на еден детски фестивал, а првото позабележително претставување било во белградската забавна емисија „Образ на образ“ […]