fbpx

Шок! Коста се вклучи во живо? Неверојатна снимка кружи на интернет, пораката од момчето е страшна (ВИДЕО)

На „Тик Ток“ е објавен „лајф“ на профил кој го носи името на момчето Коста Кецмановиќ, а она што може да се слушне на снимката е морничаво.

Поминаа 20 дена од масакрот што ја шокираше Србија во основното училиште „Владислав Рибникар“, кога Коста Кечмановиќ уби девет свои соученици и обезбедувачот Драган Влаховиќ.

Сега на „Тик Ток“ се појави снимка од „вклучување во живо“ која очигледно е дека е лажна.

Повеќето корисници на популарната социјална мрежа се согласија дека не е можно да се работи за Коста и дека во прашање е лажен профил.

„Јас сум Коста, девојката до мене може да потврди. Го убив нејзиното поранешно момче“, се слуша на снимката.

Ова видео предизвикува морници, а некои тврдат дека дури ниту на фотографијата не е Коста, туку познат актер кој глуми во серија на „Нетфликс“.

Коста и понатаму е сместен на Клиниката. Персоналот неодамна изјави дека момчето не покажува никакво каење и дека единствено е заинтересирано за една работа.

„Зборуваат ли сите за мене?“ и „Дали сум новиот цар на социјалните мрежи?“ наводно биле единствените две прашања кои им ги поставувал на лекарите.

Следни Објави

Утре е Спасовден: Зошто е најсреќниот ден и што не смеете да правите?

Ни доаѓа Вознесение Христово, Спасовден, празник кој се одбележува 40 дена по Велигден, а десет дена пред Духови и секогаш е во четврток. За овој празник се врзани многу верувања и суеверија, кои во некои краишта сѐ уште се почитуваат. За Спасовден се колеле јагниња, а старите верувале дека од […]