fbpx

Доктор и сестра фатени во жешка акција: Пациентите гледаат низ џам, не им се верува што се случува (ВИДЕО)

На социјалните мрежи како шумски пожар се рашири видео на кое наводно се гледа како лекар и медицинска сестра имаат интимни односи во болница во Перу.

Локалните медиуми јавуваат дека експлицитната снимка е направена на Одделението за итни интервенции во болницата во градот Пијур на северозапад од земјата.

„Докторот е фатен во интимна врска со медицинска сестра пред пациенти кои чекаат помош“, напиша авторот на видеото.

Коментарите се редат без престан. Повеќето го осудуваат однесувањето на лекарите и медицинските сестри.

„Нека одат во хотел“, напиша еден корисник.

„Ова веќе нема смисла. Кој сè не лекува“, напиша друг корисник.

Од болницата се немаат огласено за експлицитната сцена во текот на работното време.

Засега не е ниту познато кога точно е направена снимката.

Следни Објави

Беше бомба во СФРЈ, мажите губеа здив: Наеднаш исчезна, еве каде е денес

Марина Перазиќ е хрватска пејачка која во деведесеттите важеше за секс-симбол и една од најпосакуваните жени на поранешна Југославија. Во популарната музика внесе нов ритам и подоцна стана неформално заштитно лице на таканаречениот „електро-поп“. Кариерата ја започна во групата „Дениз и Дениз“, а нивната прва песна Program tvog kompjutera објавена […]