fbpx

Конечно радост: Многу пари за овие хороскопски знаци во јуни

Ќе им „крцка“ паричникот како никогаш порано

Астролозите се одногласни! Припадниците на овие два хороскопски знаци значително ќе си ја подобрат финансиската состојба во месецот што доаѓа.

Близнаци

Припадниците на овој хороскопски знак ќе уживаат во прекрасни моменти во средината на јуни. Ги очекува емотивна средба и конечно ќе уживаат во хармоничен љубовен живот. Некои од нив ги очекува и солидна добивка на игрите на среќа.

Стрелец

Успехот ќе им биде загарантиран, особено на професионален план. Неочекувана добивка им претстои на крајот од месецов. Сите цели што ќе си ги постават, ќе им појде од рака и да ги исполнат.

Следни Објави

Го изгубив најдобриот другар: Почина познатиот актер, неговиот син неутешен

Почина познатиот актер Џон Бесли. Како што пренесува „Холивуд репортер“, ѕвездата на серијата „Руди“ починал во вторникот во родниот град Омаха во Небраска. Тажната вест ја потврди неговиот син. Тој откри дека неговиот славен татко долго време имал проблеми со црниот дроб, па здравјето од ден на ден се’ повеќе […]