fbpx

Прво интервју на Славица по победата: Една работа ги збуни сите (ВИДЕО)

Нашата Славица Ангелова го даде своето прво интервју откако синоќа триумфираше во популарното регионално шоу „Ѕвездите на Гранд“.

Младата струмичанка, меѓу другото, проговори и за односот со нејзиниот ментор Ѓорѓе Давид.

„Поминавме многу моменти, и добри и лоши. Имаше ситуации кога не се согласувавме. Еднаш ме искритикува затоа што погрешив и ми дојде да заплачам, но потоа сфатив дека бил во право. Тој е тука за да ме поправи и мислам дека тоа е најправилниот начин кој еден ментор треба да го прави за да се дојде до успехот“, рече Славица.

Зборувајќи за нејзините планови во иднина, Славица порача дека останува фокусирана на студиите по медицина во Софија.

Српските медиуми очекувано се заинтересираа и за приватниот живот на победничката, но Ѓорге Давид не ѝ дозволи да зборува на таа тема.

Во продолжение слушнете го целиот разговор.

А, како Славица изгледала со кратка коса, погледнете ОВДЕ!

Следни Објави

Цела година немав спиено со маж ми: Ги спушти гаќите, па се шокирав

Оваа жена е очајна и не знае уште колку ќе може да издржи во ваков брак. Очекувала дека значително ќе се подобрат работите во спалната откако маж ѝ побарал лекарска помош, но се соочила со непријатно изненадување. Една Британка одлучи да се исповеда, а нејзината приказна ви ја пренесуваме во […]