fbpx

Физички нападната во два по полноќ: Детали за инцидентот со Елена Ристеска

Македонската поп-ѕвезда и претприемачка Елена Ристеска била натепана во ноќниот клуб “Интермецо”, дознава „Скопје1“.

Засега не е познат типот на повредите, а сѐ се случувало два часа по полноќ.

Ристеска била нападната од женско лице, потврдиле од МВР за „Скопје1“.

„Се работи за расчистување на случајот“, велат од МВР.

Неофицијално, пејачката била удрена со тврд предмет.

Следни Објави

Дали е ова најемотивното видео? Пејачот ѝ запеа на ќерка си, сватовите плачат

Ќерката на минатогодишниот финалист во шоуто „Никогаш не е доцна“, Дејан Драшковиќ, убавата Доротеја, вчера му го кажа судбоносното „ДА“ на својот избраник со кој чека дете. Свадбената прослава се одржа во еден луксузен ресторан во Требиње, а како што налага обичајот се започна во домот Драшковиќ во Херцег Нови, […]