fbpx

Жена во порше ја снимија на улица, сите се прашуваат дали е жива

Плавушата седи зад воланот на „порше“, а изгледа како да е замрзната, како воопшто да не се движи. Видеото стана вирално на социјалните мрежи

На „Ток Ток“ е објавена снимка од атрактивна русокоса со очила за сонце како седи во автомобил и речиси воопшто не мрда.

Оваа Американка им го привлекла вниманието на случајните минувачи. Нивното видео е прегледано повеќе од 14,5 милиони пати и собра 1,3 милиони лајкови за само три дена.

„Бевме многу загрижени дали е жива. Можеше малку повеќе да се потруди да изгледа реално“, пишува под снимката под која се редат урнебесни коментари.

„Дали е тоа кукла или вистинска жена?“, „За сè е виновен ботоксот“. Изгледа како кукла“, „Мислев дека ова е Ким Кардашијан“, се дел од впечатоците на корисниците на „Тик Ток“.

@skinner28d

We were very concerned this was an #npc she could have tried harder to be real

♬ Whys she not moving NPC – Skinner28d

Некои напишаа дека жената веројантно пишува порака на мобилниот, па затоа не мрда. Таа дури на крајот од снимката ја помрднува главата.

„Опуштете се сите. Жената само си замислуваше некои работи“, заклучи една девојка.

Следни Објави

Младоженец среде свадба пушти експлицитна снимка од невестата: Пукна брука кога видоа со кого има однос, но тука не завршило шокирањето

Иако изневерувањето никогаш не е убаво чувство, овој младоженец успеал на најлош можен начин да ѝ се одмазди на својата неверна сопруга. Пред свадбата дознал дека сопругата го изневерува со деверот-сопругот на нејзината бремена сестра, а добил и експлицитно видео на кое се гледа како водат љубов. Само го дочекал […]