fbpx

На бившиот му пратила интимна слика со новото момче: По потегот на Сара се случи нешто страшно

Сара имала 29 години кога признала дека го поттикнала своето поранешно момче на насилство, кое заврши со убиство, откако му испратила фотографија на која е интимна со новиот љубовник.

Судот пред неполни шест години ја прогласи за виновна за „поттокнување или помагање во извршување на кривично дело“.

Оваа згодна британка, во филмски манир, на поранешното момче Давид Сандерс му испратила фотографија на која позира компромитирачки со своето ново момче Мајкл Лавсон.

Многу бргу откако ја добил фотографијата, Сандерс изгубил контрола и од љубомора му забил кујнски нож во градите на Лавсон, инаку татко на едно дете. Убодот бил фатален и жртвата починала веднаш.

Сандерс доби доживотна затворска казна, со минимално траење од 22 и пол години. Тој го призна убиството и се обиде да го намали траењето на казната тврдејќи дека не зел со себе нож и дека немал намера да го убие Лавсон.

Следни Објави

Марија: Имам 24 години и две години постаро момче, но го изневерувам со татко му

Исповед на една млада девојка Марија (24) има момче кое е прекрасно кон неа и е во врска со него три години, но го изневерува со неговиот татко. Кога е во прашање „сениор“ нема никакви чувства, но, како што вели, в кревет е одличен. Таа лани двапати раскинала со момчето. Обајснува […]