fbpx

Среќата ги одминува: Овие три хороскопски знаци се осудени на пропаст

Mastilo

Нивната вечна борба на сите животни полиња не им дава шанса речиси никогаш да земаат здив. Според астрологијата, среќата ретко е на нивна страна. Стрелец Најчесто немаат капацитет да ги проценат вистинските добри прилики во животот. Во добар дел, за ова е заслужна нивната флегматичност. Оние припадници на овој хороскопски […]

Три знаци есенва ги очекува огромна среќа: Проветете дали сте меѓу нив

Mastilo

Радикални промени и нови искуства кои ќе им го збогатат животот, среќа и успех на бројни полиња од животот.. Сето ова астролозите им го предвидуваат за оваа есен на припадниците на три хороскопски знаци, проверете дали сте на списокот. Скорпија Скорпиите веројатно не се свесни колку ѕвездите им се поволни […]

Парите пристигнуваат на 13 август, овие луѓе најмногу ќе профитираат

Mastilo

Не’ очекува можен астро-период. Сонцето, планетата на виталноста, моментално се наоѓа во Лав, каде на 13 август ќе формира конјункција (врзување) со Венера, која е во истиот знак. Транзитот на Сонцето во конјункција со Венера го насочува вниманието кон дружење, задоволство, креативност и финансии. Повеќе ќе ја цените хармонијата и […]

Падна одлука! Овие граѓани да си ги проверат сметките, ќе им биде префрлен сериозен прилив до 15 август

Mastilo

Парите ќе им се лепат Припадниците на овие хороскопски знаци ги очекува плоден месец кога се финансиите во прашање. Во првата половина на август ги очекува сериозен прилив. Јарец Умешно ќе се справат со неколку одговорни задачи и ќе постигнат голем успех за кој ќе бидат и соодветно наградени. Најмногу […]

Барем една убава вест! Падна одлука, дополнителен прилив за овие граѓани во првата половина на август

Mastilo

Проверете дали сте на оваа листа Три хороскопски знаци ќе добијат вистински подарок од судбината и ќе уживаат во голема среќа во првата половина на август. Финансиската состојба на овие знаци значително ќе се подобри и среќата ќе им се насмевне. ВОДОЛИЈА Почетокот на месецот ќе им донесе огромен прилив, […]

Конечно убава вест! Исплатата почнува утре, овие граѓани да си ги проверат сметките

Mastilo

Убави вести следуваат за овие луѓе, не ја пропуштајте шансата! Три хороскопски знаци од утре ги очекува неочекуван прилив. Проверете во продолжение дали ве има. БЛИЗНАЦИ Сите оние на кои работата им е поврзана со естетика и со активности поврзани за деца, ќе имаат многу успех од 25 јули до […]

Проверете! Ако славите роденден на овие три датуми, имате посебна животна мисија

Mastilo

Според мислењето на астролозите, луѓето родени на овие три датуми имаат голема моќ и влијание, но и посебна животна мисија Астролозите велат дека датумот на раѓање го одредува нашиот живот. Положбата на ѕвездите во моментот на нашето раѓање има огромно влијание на нашиот животен век. Според нив, луѓето родени на […]

Радувајте се, ќе има пари: Прилив во август за овие граѓани

Mastilo

Ова е нивен месец! Ќе се чувствуваат како миленичиња на судбината, затоа што на среќата ќе ѝ нема крај. Упорноста и трпеливоста конечно ќе им се исплати, еве за кои хороскопски знаци станува збор. ОВЕН  Ќе имате причина и повод да се радувате. Оние што со години ви должеле, конечно […]

Идеален во секој поглед: Овој хороскопски знак е најдобриот маж!

Mastilo

Сон на секоја жена е да го пронајде вистинскиот партнер со кого ќе гради иднина и ќе се надева на совршен семеен живот. Иако звучи неверојатно, сепак мажите на еден хороскопски знак се најблиску до идеалите на дамите. Овие мажи се добродушни и верни. Никогаш нема да ги запостават домот […]

Финансиски прилив за овие граѓани: Парите ќе им легнат на сметка најдоцна до петок

Mastilo

Просперитет и огромен финансиски прилив.. Реномираниот руски астролог Павел Глоба ова им го предвидува на следниве граѓани. Само на припадниците на три знаци во зодијакот неделава ќе им се исполни се’ што ќе си зацртат. Се разбира, в предвид се земаат оние реални желби и очекувања. РАК Ги очекува значителна […]