fbpx

Проверете! Од 15 јули три хороскопски знаци ќе „пливаат“ во пари

Mastilo

Проветете дали сте на оваа листа Во периодот што следува, три знаци ќе имаат повеќе среќа од останатите кога се финансиите во прашање. Еве кои се тие! (БИК) Сега е вистинското време мислите да ги насочат кон најголемите желби. Треба да се фокусираат на промените и како никогаш порано треба […]

Радувајте се! Конечно убава вест! Средствата ќе ви бидат префрлени, но само ако сте припадници на овие два знака

Mastilo

Дознајте кои два хороскопски знаци ги очекува во наредниот период дополнителен прилив на средства. Иако можеби ви се чини дека годинава ви почна тешко на финансиски план, сепак според хороскопот до крајот на годината овие два знаци ќе се збогатат! БИК Биковите никогаш нема да започнат работа која детално не […]

Важен список! Во наредните денови овие хороскопски знаци ќе се збогатат!

Mastilo

Во овој тежок период на финансиска неизвесност кога се бориме како да врземе крај навистина ни се неопходни убави вести, а личностите родени во овие 5 знаци ќе имаат причина за насмевка. Астролозите велат дека токму ним ѕвездите ќе им бидат особено наклонети периодов. Ќе имаат шанса да остварат некои […]

Родени сте во јули? Еве зошто сте посебни!

Mastilo

Ако знатете да му се радувате на животот, ако сте натпросечно интелигентни, но и ако имате нагли промени во расположението, тогаш дефинитивно сте родени во јули. Во продолжение прочитајте какви се всушност овие луѓе. 1. Образовани личности Според едно истражување спроведено во Велика Британија, луѓето родени во овој месец имаат […]

Доаѓа најмоќниот ден! Дочекајте го подготвени, еве што да направите

Mastilo

Се верува дека седми јули (07.07) е еден од најповолните денови во годинава затоа што енергетските текови се подесени на исклучително позитивен начин. На овој моќен ден можете многу полесно да ги отстраните енергетските блокади, да формирате правилно и позитивно размислување, да привлечете среќа и да станете подобри. Седми јули […]

Атрактивни и фатални: Ова се трите најпривлечни хороскопски знаци

Mastilo

Едноставно не можете да не ги забележите Астролозите се едногласни на оваа тема. Припадниците на следните три хороскопски знаци се најпривлечни. Дали и вие се согласувате? Шкорпија Сите се запознаени со нивната храброст, но и заводливост. Едноставно умеат да ги истакнат своите атрибути и за околината се неодоливо привлечни. Лав […]

Животна промена до 10 јули за овие хороскопски знаци: Најдоброто допрва доаѓа!

Mastilo

Астролозите се едногласни Во нареднот период, припадниците на овие три хороскопски знаци ќе доживеаат вистинска промена. Се’ ќе им биде подредено, едноставно ќе блескаат. ДЕВИЦА Припадниците на овој хороскопски знак конечно ќе наидат на разбирање од партнерот и ќе почувствуваат хармонија во домот. Кај некои претставници можна е и возбудлива […]

Прогноза на најпознатиот европски астролог: Овие луѓе ќе се збогатат до септември

Mastilo

Ова лето на еден хороскопски знак значително ќе му се подобри финансиската состојба. Барем вака тврди познатиот руски астролог Василиса Володина. Според неа, овие луѓе секоја работа умеат да ја претворат во злато, особено ако им се ѕвездите наклонети, а до септември тие дефинитивно ќе бидат на нивна страна. Одредени […]

Пари од сите страни: Голем прилив до први јули за овие хороскопски знаци

Mastilo

Ќе им „крцка“ паричникот Астролозите тврдат дека припадниците на овие три знаци значително ќе си ја подобрат финансиската состојба во наредниот период. Бик Нивната напорна работа конечно ќе биде наградена. Станува збор за значителна сума, а се’ што треба да направат е да не избрзуваат со одлуките и овие пари […]

Голема несреќа во јули: Овие хороскопски знаци ќе бидат осудени на пропаст

Mastilo

Припадниците на овие три хороскопски знаци нема да имаат среќа во наредниот период. Астролозите предупредуваат дека тоа најмногу ќе се одрази на љубовен план. ЈАРЕЦ Особено треба да внимаваат оние во врска. Заборавете на времето поминато со друштвото. Ако продолжите да го игнорирате партнерот, многу е веројатно да следува конечно […]