fbpx

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: На 3 знаци ќе им се насмевне среќата

Mastilo

Овен  Ќе се повлечете во себе. Некои од вашите блиски сериозно ќе се загрижат, па ќе треба дополнително да се објаснувате. Избегнувајте напорни работни задачи оваа недела. Бик  Сите обврски ќе паднат врз ваш грб, бидејќи сте дозволиле околината да ве смета за личност која не знае да каже „не“. […]

Голема промена: 3 знаци на кои полната месечина им носи среќа

Mastilo

Сезоната на Овенот е одамна започната и сега ја доживуваме неговата огнена страст. По појавувањето на супермесечината на 8 април 2020 година, работите се интензивираа, особено за три хороскопски знаци за кои допрва следуваат големи промени ВАГА Оваа полна месечина е во вашиот знак, па промените ќе ги доживеете многу […]

Нумеролозите откриваат: Еве каква несреќа ве очекува во мај!

route99

Секоја нумеролошка прогноза се однесува на биоритамски број кој го добивате со комбинација на броевите од вашиот комплетен датум на раѓање. На пример, ако сте родени на 25.8.1976 собирате 2+5+8=15 со сведување на едноцифрен број, во случајот 1+5=6. Всушност, тоа е вашиот биоритамски број кој е менлив од ден на […]