fbpx

Неочекувани пари за овие два хороскопски знака до крајот на ноември

Припадниците на два хороскопски знака ги очекува прилив на средства токму во наредниот период

Астролозите се едногласни! На овие луѓе ќе им „крцка“ паричникот и финансиски доста стабилно ќе го дочекаат летото.

ЈАРЕЦ

Вашата голема желба за стекнување на материјални добра конечно ќе ви биде исполнета.

На работното место ќе добиете дополнителни ангажмани кои ќе ви бидат и соодветно вреднувани, па значително ќе си ја подобрите банкарската сметка.

ВОДОЛИЈА

Ќе ви цветаат ружи на деловен план. Претпоставените ќе ви овозможат исклучително поволен бенефит од тоа што го работите.

Ќе бидете максимално исполнети и на личен план бидејќи ќе можете да си приуштите задоволства кои претходно ви изгледале помалку недостижни.

Следни Објави

Убава вест за сите граѓани! Повеќе пари на сметките, еве од кога

Вицепремиерот за економски прашања, Фатмир Битиќи, во емисијата „Слободен печат“ се пофали дека инфлацијата е на ниво како пред кризата. „Мерките што ги преземаме даваат резултат. Кажавме дека до крајот на годината ќе ја завршиме на висина со скоро исто ниво на инфлација како што имавме и пред кризата. 3.5% […]