fbpx

Проверувајте ги сметките: Парите ќе ви бидат префрлени до 15 ноември

Неочекуван прилив на пари ги очекува припадниците на следните два хороскопски знаци.

Астролозите имаат само убави вести за нив, ќе им „крцка“ паричникот.

Водолија

Не ги игнорирајте игрите на среќа во периодот што следи. Ќе ви донесат неочекувано висока добивка која ќе реши голем број од вашите проблеми.

Исто така, може да очекувате и раздолжување за пари кои одамна сте ги позајмиле на блиски луѓе, а кои значително ќе ви го зголемат семејниот буџет.

Девица

Конечно ќе ви се исплати пожртвуваноста на работното место. Бонусот кој го очекувате веќе подолг период конечно ќе ви биде даден.

Ноември ќе ви биде поволен и за инвестирање во работи за кои досега немавте доволно храброст да ги направите.

Следни Објави

Каква трагедија! Се самоуби жената на познатиот пејач, остави и проштално писмо

Се’ до својата смрт, легендарниот фолк-пејач Боро Дрљача не успеа да дознае зошто сопругата Верица посегна по својот живот во паркот кај култниот хотел Југославија. Покојниот Дрљача во една прилика откри дека никогаш нема да го заборави моментот кога во станот го пронашол нејзиното проштално писмо со две кратки реченици. […]