fbpx

Одлични вести! Од 5 октомври неочекуван прилив за овие граѓани

Три знаци во периодот што следува ќе имаат повеќе среќа од останатите

Ако сте припадници на еден од следниве три хороскопски знаци, тогаш најдоброто за вас допрва следува. Проверете!

(БИК)

Сега е вистинското време мислите да ги насочат кон најголемите желби. Треба да се фокусираат на промените и како никогаш порано треба храбро да исчекорат од својата сигурна зона.

(ЛАВ)

Овој период е добар за нивната кариера. Упорноста конечно ќе им се исплати. Ќе им се отворат нови шанси за малку поинакви деловни потези, па треба паметно да ги искористат.

(ШКОРПИЈА)

Има одлични вести за нив! Ќе блескаат на љубовен план, а оние кои мечтаат да обноват некои стари пријателства, сега е тајмингот за повторно интензивирање на тие односи. Добри случувања ги очекува и на работното место.

Следни Објави

Македонската водителка скршена: Пријателите ѝ изразуваат сочуство, трогателни зборови за татка си

Поранешната македонска водителка Маја Поцевска сподели тажна вест на социјалните мрежи. Таа со трогателни зборови се прости од својот татко. „Татичко мој, почивај во мир, иако не сум свесна дека си замина. Верувам дека ќе одиш на некое поубаво место, но во моето срце засекогаш ќе останеш и ќе ми […]