fbpx

Барем една убава вест! Проверете веднаш! Неочекуван прилив за овие граѓани од утре

Ако сте припадници на следните три хороскопски знаци, очекувајте добри вести

Три хороскопски знаци од шести октомври ќе имаат неочекуван прилив, важно е да делуваат мудро, за да не ја пропуштат ова извонредна шанса!

РАК

Неочекуван прилив кој ќе го искористите за да ги пополните дупките и да подмирите некои долгови. Како големи „трошаџии“ знаеме дека ова ќе ви падне тешко, но потрудете се нешто да оставите и настрана!

ЈАРЕЦ

По шести јуни можете да се надевате на неочекуван прилив на пари. Игрите на среќа дефитивно ќе ви донесат добивка која ќе реши голем број од вашите проблеми, а и фиксните парични средства ќе ги добиете навремено.

ЛАВ

За повеќето Лавови првата третина на октомври ќе донесе ненадеен прилив, но и можности на голема заработка со ризични работи, односно преку вложувања. Не се плашете да ризикувате, добрите одлуки периодов ви одат од рака.

Следни Објави

Неочекуван пресврт! На Коста Кецмановиќ му го дозволија ова, врие на интернет

Коста Кецмановиќ, 14-годишното момче кое на трети мај во ОУ „Владислав Рибникар“ во Врачар уби девет другари и училишниот чувар Драган Влаховиќ, „тргна“ на училиште. Детето убиец кое се наоѓа на Клиниката за деца и млади за невропсихијатрија, наставата ја следи преку Интернет, од посебна просторија сместена во рамките на […]