fbpx

Еве кои граѓани може да очекуваат исплата во првата половина на ноември

Конечно убави вести!

На два хороскопски знаци во првата половина на ноември ќе им легне фина сум на нивните сметки, барем така тврдат астролозите.

ДЕВИЦА

Вашата комуникативност ќе ве доведе до нови пријателства кои значат и нови потенцијални деловни соработки. До средината на ноември можете да се надевате на неочекуван прилив на пари.

ВОДОЛИЈА

Игрите на среќа дефитивно ќе ви донесат добивка која ќе реши голем број од вашите проблеми, а и фиксните парични средства ќе ги добиете навремено. Важно за овој период е да изиграте мудро, без многу ризични вложувања.

Следни Објави

Вака пејачката изгледаше на почетокот на кариерата: Ивана сега е тотално друга (ФОТО)

Ивана Селаков е позната по својот раскошен глас, но и по одличниот изглед, а ретко кој се сеќава како изгледала на почетокот на кариерата. На еден инстаграм-профил се појави фотографија од пејачката од пред десет години, а разликата е драстична. Ивана во тој период имала потенки усни и веѓи, а […]