fbpx

Овие три хороскопски знаци ќе бидат најсреќни во декември

Астролозите прогнозираат дека годинава ќе им заврши на најдобар можен начин

Неверојатен успех на речиси сите полиња ги очекува припадниците на следните три хороскопски знаци!

Бик

Ќе ви се врати самодовербата на голема врата и конечно ќе имате волја да блеснете во полн сјај. Конечно ќе ги подобрите интимните односи со партнерот, а со некои пријатели ќе воспоставите длабоки врски кои ќе ве направат исклучително среќни.

Лав

Задоволството кај вас ќе биде најизразено во првата недела од декември, така да еуфорија ќе ви трае подолго од вообичаеното. Конечно ќе имате доволно време да им се посветите на работите кои вистински ве опуштаат.

Девица

Последните денови од 2023 година ѕвездите ќе ви донесат низа убави работи на љубовен план. Нема да имате никакви проблеми ниту на деловно поле. Едноставно, се’ ќе ви оди како подмачкано.

Следни Објави

Пронајдена мртва во Дунав: Мистериозна смрт на познатата пејачка

Пејачката Анка Поп на овие простори се прослави по дуетот со Горан Бреговиќ за легендарната „Едерлези“. Нејзиниот живот беше до толку возбудлив, што би можело да се напише сценарио за холивудски филм, велат оние што ја познаваа. Анка Поп, родена 22 октомври 1984 година, имала само три години кога со […]