fbpx

Непланирани пари за овие хороскопски знаци до крајот на месецот

Три хороскопски знаци ги очекува голем успех на финансиски план, ако се суди според предвидувањата на астролозите.

По финансиската криза изминатиов период, припадниците на овие знаци од зодијакот ќе „пливаат во пари“ до крајот на ноември.

РАК – Пари од странство. Тоа може да биде и соработка со странска компанија. Со посредство на Рибите можете да заработите повеќе пари. Исто така, планетите во деветтото поле ви носат можност да добиете платено патување.

ВОДОЛИЈА – Ова е година полна со изненадувања за вас. Веќе сте финансиски обезбедени, а во ноември планетите работат за вас, па ќе имате можност да заработите на основа на дополнителна работа. Припадниците на вашиот знак ќе добијат понуда за подобро платена работа.

БИК – Личност со воден знак со која се дружите ќе ви понуди можност да заработите пари заедно врз основа на некој проект. Исто така, ова е можност да се добие „работа преку врски“.

Следни Објави

Неверување по смртта на Илија: Имаше само 41 година, беше татко на две ќерки

Не стивнуваат реакциите на социјалните мрежи по информацијата за смртта на Илија Жупаноски, општествен активист за демократија и владин советник за дигитални комуникации. Жупаноски почина вчера во Скопје на 41 годишна возраст. Беше сопруг и татко на две ќерки. Роден е во Скопје во 1982. Завршил средно економско училиште и […]