fbpx

Луѓето од овој хороскопски знак ќе бидат најсреќни во 2024 година

Животна пресвртница ѕвездите предвидуваат за еден хороскопски знак во 2024 година.

Запознавање на вистинската љубов за слободните припадници, а за оние што се во среќен брак, конечно проширување на семејството.

Најголемата среќа ќе ја почувствуваат кон средината на март кога работите ќе почнат да се менуваат на подобро.

Луѓето кои му припаѓаат на овој знак ќе постигнат се’ што ќе посакаат, само треба да имаат на ум дека работите не се менуваат преку ноќ и дека треба да помине некое време за остварување на нивните соништа.

И да не ве држиме повеќе во неизвесност, станува збор за Девиците кои дефинитивно ќе ги дочекаат своите пет минути.

Следни Објави

Не беше жртва на булинг, односите не ни беа нарушени.. Мајката на Вања со потресно сведоштво

МВР сѐ уште трага по 14-годишната Вања. Нема ниту трага, ниту глас од тинејџерката, ја нема на ниту едни безнедносни камери. Нејзината мајка со ново потресно сведоштво. „Не беше жртва на булинг. Немавме нарушени семејни односи и нашата фамилија нема непријатели. Цела ноќ бевме во полициска станица Беко и сите […]