fbpx

Подалеку од нив! Ова се дефинитивно најлошите хороскопски знаци

Сите ние сме со различни карактери, повеќе или помалку табиетлии, но овие знаци во зодијакот се без конкуренција најмрачни и најсебични.

Ако имате луѓе кои се претставници на следниве хороскопски знаци, наш совет е да бидете исклучително внимателни со нив.

Девица

Непоправливи перфекционисти. Што и да направите, за нив не е доволно. Многу ретко се искрени и никогаш не знаете кога ќе ве изневерат.

Шкорпија

Посесивни и љубоморни. Бидете особено претпазливи со нив, особено ако нешто им згрешите. Осветољубиви се и најчесто се однесуваат како недораснати.

Јарец

Бесчувствителни и мрачни. Не знаат да покажат емоции, многу од нив едноставно не знаат да сакаат. Не сметајте на нив, ако имате некој проблем комотно прескокнете ги за било каков совет.

Следни Објави

Да, тоа навистина се случи! Почина мајка на две деца, причината е страшна

Светот тагува, фановите се простуваат од Жаклин Кариери, поранешна убавица со титула и мајка на две деца. Имаше само 48 години, а според првичните информации причината за смртта е мозочен удар кој најверојатно настанал како последица на компликации по пластична операција-згрутчување на крвта, пишува „Дејли меил“. Зафатот го направила на […]