fbpx

Сите ја гледавме во шоуто „Сѐ за љубов“: Се разведе и сега ужива во луксуз

Беше една од најубавите водителки на овие простори, со години заштитно лице на емисијата „Сѐ за љубов“, шоу базирано на вистински приказни кое беше доста популарно и кај нас.

Катарина Шишмановиќ која ја паметиме и по спотот за хитот „Доживотно“ на Елена Ристеска, пред неколку години се врати пред камерите и како домаќинка на квизот „Кој е на врвот“, но потоа комплетно се повлече од јавниот живот.

Активна е на социјалните мрежи, па може да се види дека најмногу ужува во луксузни патувања.

Катарина отсекогаш привлекуваше внимание и со својот љубовен живот.

Новинарите често пишуваа за нејзините бурни врски, но и за бракот кој ѝ траеше само една година.

Шишмановиќ во меѓувреме се посвети и на своето дообразување и дипломира на Факултетот за политички науки во Белград.

Следни Објави

Ја фати жена му во акција со соседот, но тоа не беше најголемиот шок

Еден средовечен маж од Обединетото Кралство се вратил од работа порано, а тоа што го затекнал дома ќе го памети за цел живот. Сопругата ја фатил на дело со соседот, а да биде уште пострашно таа орално го задоволувала-нешто за кое тој ја молел во последните десет години колку што […]