fbpx

Ја фати жена му во акција со соседот, но тоа не беше најголемиот шок

Еден средовечен маж од Обединетото Кралство се вратил од работа порано, а тоа што го затекнал дома ќе го памети за цел живот. Сопругата ја фатил на дело со соседот, а да биде уште пострашно таа орално го задоволувала-нешто за кое тој ја молел во последните десет години колку што и биле во заедница.

Се покажало дека соседот е само еден од нејзините бројни швалери, иако не биле во отворен брак.

Тој има 40 години, а таа 38. Ѝ бил верен од денот кога се запознале. Како што вели, можеби е наивен, ама никогаш не помислил да спие со друга жена.

„Едноставно мислев дека с*ксот за неа е потреба, а не задоволство. Отсекогаш тоа го правевме со изгаснати светла и никогаш не беше расположена да пробаме нешто ново. Сето ова го трпев, бидејќи ја сакав премногу. Сега сум уверен дека едноставно не сум успевал да ја задоволам како што треба“, раскажува овој разочаран човек.

За нејзиното неверство дознал „благодарение“ на мигрената. Толку лошо се чувствувал што морал порано да ја напушти канцеларијата.

„Мојата жена тој ден беше слободна и се надевав дека ќе ми направи чај и ќе ме утеши. Наместо тоа, ме дочека слика од која и сега додека раскажувам ми се повраќа“, искрен е тој.

Сопругата му рекла дека ѝ е жал за се’ што видел, но и дека претерува и дека ништо од тоа не ѝ значи. Сепак, кога ја „притиснал“ му признала дека имала најмалку девет љубовника. Признава дека со таква болка никогаш порано не се соочил. Таа мисли дека треба да ѝ прости и да заборави, но тој не гледа иднина во својот брак.

Следни Објави

Физички нападната во два по полноќ: Детали за инцидентот со Елена Ристеска

Македонската поп-ѕвезда и претприемачка Елена Ристеска била натепана во ноќниот клуб “Интермецо”, дознава „Скопје1“. Засега не е познат типот на повредите, а сѐ се случувало два часа по полноќ. Ристеска била нападната од женско лице, потврдиле од МВР за „Скопје1“. „Се работи за расчистување на случајот“, велат од МВР. Неофицијално, […]