fbpx

Ретко се радува: Ова е најнесреќниот хороскопски знак!

Астролозите се едногласни дека еден хороскопски знак има помалку среќа од сите останати во зодијакот.

За припадниците на овој знак, работите ретко се движат според планираното. Eдноставно, малкумина од нив добиваат можност за остварување на сите соништа.

Постојано се во трка со времето и обврските, животот постојано ги фрла во оган и нивната битка за подобро утре е речиси секојдневна.

Станува збор за Близнаците, а доколку им се верува на ѕвездите, помалку среќа од другите имаат и Јарците и Вагите.

*Текстот не смее да биде превземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

Не сакам да се сомневам во ништо: Најнова изјава на мајката на Вања

И по 72 часа од исчезнувањето на 14-годишната Вања Ѓорчевска од центарот на Скопје нема ниту трага. Нејзината фотографија не се симнува од медиумите и од социјалните мрежи, а за нашето девојче веќе се добро упатени и во соседните земји. Во изјава за Фактор, мајката на Вања вели дека е […]