fbpx

Драган го покажа семејството: Сите ја коментираат сопругата Маја

Драган Бјелогрлиќ е еден од најуспешните српски актери и режисери, но и семеен човек кој навистина има со што да се гордее.

На „Инстаграм“ се појави фотографија на која славниот Боба од култната серија „Подобар живот“ е во друштво на сопругата Маја и синот Алексеј кој тргна по стапките на татка си.

Маја која најчесто го придружува на јавните случувања, ретко ја гледаме во приватно издание, па мора да признаеме дека остава без здив.

Двојката ја има и ќерката Миа за која дефинитивно немаме дилема од кого ја наследила убавината.

Текстот не смее да биде превземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО

Следни Објави

Пред само десет месеци станала мајка: Која е жената што спаси три животи?

Состојбата на пациентката на која ѝ беше трансплантирано срце од мртов донор е стабилна и сите параметри се добри, информира министерот за здравство Венко Филипче. Во неделата беше извршена третата трансплантација на срце кај нас, операцијата траеше пет часа, а донираното срце беше трансплантирано кај 39-годишна пациентка. Филипче сега го […]