fbpx

Пејачката ги исмеја водителките на Канал 5: Кралици на непосредноста! (ФОТО)

Најголемиот музички настан во регионот, Music Awards Ceremony (MAC), во организација на „Скај мјузик“ се одржа вчера и завчера во Белградска арена.

Ексклузивните права за пренесување на настанот кај нас ги имаше Канал 5, а коментаторската позиција им беше доверена на заштитните лица на оваа телевизија, Јелена Спенџарска и Вера Мештеровиќ.

Телевизискиот пренос го следела и нашата позната пејачка Дани Димитровска, но очигледно не уживала во истиот.

Таа на социјалните мрежи ги исмеја популарните водителки и инфлуенсерки. Да не ви прераскажуваме, уверете се сами!

Се согласувате ли со ваквиот став на пејачката?

*Текстот не смее да биде преземан без дозвола на редакцијата на МАСТИЛО.

Следни Објави

ОГРОМНА ТАГА! Тато, сакам уште еднаш да те гушнам и да те бакнам..

Почина популарниот јутјубер, пораката на неговиот шестгодишен син ќе ве скрши По долга и тешка битка со ракот на дебелото црево, во средата наутро починал познатиот инфлуенсер, јутјубер и тиктокер Ренди Гонзалес, потврди семејството. Гонзалес, кој се прослави под псевдонимот Enkyboys, за тешката болест првпат проговори во април минатата година […]