fbpx

Македонија во шок: Се самоуби малолетно девојче

Страшна вест ги вознемири сите

Пред неколку моменти се случи самоубиство во Тетово.

Трагичниот настан се случил во Трговскиот центар на плоштадот во градот.

Алсат, неофицијално, дознава дека се работи за малолетно девојче на возраст од 16-17 години.

Полицијата и обвинителството се на лице место.

Следни Објави

Ваква веридба ретко се гледа: Македонската инфлуенсерка направи настан за паметење

Македонската инфлуенсерка Јована Трајковска и нејзиниот вереник Петар направија веридба каква што ретко се гледа кај нас. И двајцата се одлучија за драматичен стајлинг. Идната невеста блесна во црна креација со длабок шлиц на едната нога, дизајн на Atelier Maksimova, а за all black-комбинација се одлучи и нејзиниот партнер. Запросувањето […]