fbpx

Отиде на гробот на ќерка си и занеме од тоа што го виде: Остана без зборови (ФОТО)

Татко од Шабац се пожалил во локалниот медиум дека е скршен од болка и е во длабок шок од она што го затекнал на гробот на својата ќерка.

„На гробиштата Доњошор е погребана ќерка ми Андреа. Имаше 21 година кога го напушти овој свет. Почина лани во февруари и скоро секој ден сме на гробишта. Нон стоп ни крадат играчки, свеќи, цвеќиња“, коментира разочараниот татко.

Вели дека луѓето се најлоши суштества на планетата, а дека за тоа доволно говори и следниот пример.

„Пред неколку дена го скршија стакленото срце за да го извадат медот. Тоа беше нејзината омилена играчка од детството. Нон стоп се вртат разни типови, пријавивме, но никој ништо не презема“, очаен е тој.

Под оваа објава на „Фејсбук“ луѓето масовно коментираат дека се згрозени и колку е страшно што за поединци ништо не е свето.

Следни Објави

Што се случува со близнаците на Џорџ Клуни? Мистеријата конечно е решена

Холивудскиот актер Џорџ Клуни од вечен ерген преку ноќ стана посветен семеен човек, а причината се токму неговите деца-Александар и Ела Клуни. Како татко се реализира на прагот на шестата деценија и оттогаш прави се’ за да ги заштити своите наследници. Нивните лица не смее да ги објави ниту едно […]