fbpx

Доаѓаат пари на сметките! Средства ќе им бидат префрлени на луѓето кои се припадници на овие хороскопски знаци

Совршен период кога се финансиите во прашање им следува на овие хороскопски знаци.

Овие луѓе ќе постигнат сè што сакаат-напредување на работното место, заработка од дополнителни ангажмани.. До крајот на месецот ќе им се промени животот на подобро и може да очекуваат поголем прилив.

ДЕВИЦА

Некои претставници ќе бидат унапредени на работното место, а за некои деновите што следуваат ќе им бидат идеални за отпочнување на некој сопствен бизнис.

Ова е период кога треба да дадат сè од себе, затоа што трудот и посветеноста дефинитивно ќе им се исплатат.

РАК

На Раковите сè ќе им оди од рака во наредниот период. Нивните претпоставени ќе бидат задоволни од работата што ја вршат и постои можност сосема случајно да добијат понуда за дополнителна работа.

Не треба да ги игнорираат игрите на среќа, затоа што некои претставници на овој хороскопски знак годината ќе ја завршат како среќни добитници на некоја лотарија.

Следни Објави

Претажно! Еве од што починал 25-годишниот актер кој беше миленик и на македонската публика

Пред два месеца светот се шокира по информацијата за смртта на 25-годишниот Ангус Клауд, ѕвездата од хит-серијата „Еуфорија“. Сега конечно се огласија лекарите и ја соопштија причината за трагедијата. Младиот актер починал од „случајно предозирање“. Аутопсијата покажала смртоносна комбинација од фентанил, кокаин и мет во неговиот организам, па неговата смрт […]