fbpx

Неверојатна среќа за овие два хороскопски знака до 15 април

Астролозите се едногласни за овие два знака

Невидена среќа во наредниот период ги очекува на припадниците на овие хороскопски знаци.

Девица

По побурното темпо во март, конечно ќе се чувствуваат олеснето и опуштено. Нивната енергија ќе биде особено нагласена. До средината на април се’ ќе се промени. Ќе бидат полни со енергија и храбро ќе чекорат кон нови предизвици.

Водолија

Конечно ќе почувствуваат мир. Многу добро знаат дека бне почна годината за нив баш и најдобро и дека оставија многу драматични моменти зад себе. Ова е периодот кога ќе блескаат, но најважно е што по подолг период ќе почувствуваат внатрешен мир. Како што се менува нивниот поглед кон светот и влегуваат во помирен период, ќе им се отворат голем број нови можности. Време е да размислат за нови животни потфати.

Следни Објави

Пресврт! Нови сознанија за убиениот доктор во Железара

Лекарот пронајден мртов во Железара не бил убиен во автомобилот, туку таму било донесено телото. Ова за „Слободен печат“ го откри дополнителниот заменик-министер за внатрешни работи, Митко Бојмацалиев. „Колегите сè уште работат, ги собираат информациите од терен, подигнати се доказите од автомобилот кој е најден, каде што е најдено лицето […]