fbpx

Ќерката на Маја и Дарко Панчеви е модел: Еве како изгледаше со партнерот за матура

Пораснаа ќерките на познатата македонска двојка Маја и Дарко Панчеви.

И двете се големи љубителки на танцот и на музиката.

Надица дипломира на Филолошкиот факултет, отсек германски јазик и книжевност, а помалата Марија е дел од модното студио „Моделс Ин“ и веќе гради успешна кариера како модел. Токму таа годинава славеше матура.

Облечена во впечатлива црна креација од тантела, таа ги освои симпатиите на социјалните мрежи.

„Среќна матура мајкина, да си ни жива и здрава“, напиша пејачката Маја Гроздановска Панчева.

Марија на Инстаграм објави и фотографија со нејзиниот партнер.

Фото: Инстаграм

Следни Објави

Доктор открива кој појадок е идеален за жените, а кој за мажите

Доктор Емир Солаковиќ е општ и кардиоваскуларен хирург, кој за време на едно од гостувањата на ТВ Хајат кажа кој појадок е најдобар за жените, а кој за мажите. Се буди околу 6:30 и вели дека шест часа му се доволни за сон. Според него, луѓето кои спијат повеќе од […]