fbpx

Се самоуби жената која ја снимија како врши нужда: Семејството сега бара само едно

Се самоуби жената која беше снимена како врши нужда во центарот на Бања Лука.

На социјалните мрежи неодамна беше објавено видео на кое може да се види како таа излегува од автомобилот и врши нужда пред Народниот театар во Бања Лука.

Еден од минувачите сето тоа го сними и видеото брзо се прошири на социјалните мрежи.

Откако видеото беше објавено на мрежата „Х“ (поранешен „Твитер“), корисниците вербално ја линчуваа.

Семејството на жената за „АТВ“ вели дека ќе направат се’ за да го пронајдат лицето кое неовластено ја снимало и ја искористило снимката на социјалните мрежи.

Исто така, семејството сака да открие кој на несреќната жена ѝ праќал навредливи пораки.

Следни Објави

Билјана влезе во бањата и се шокира! Докторите ѝ ја кажаа страшната вистина (ВИДЕО)

Ние како народ сме опседнати со еден феномен. Често на шега велиме дека Македонците се плашат само од сиромаштија и од „промаја“. Сепак, останува прашањето дали е оправдан ваквиот страв. Не е невообичаено да им се смееме на луѓето кои трчаат да ги затворат прозорците затоа што се плашат од […]