fbpx

Прва снимка од нападот: Ѕвездата на „Беверли Хилс“ се степа среде улица

Актерот Јан Зиринг, најпознат по улогата на Стив во легендарната американска „Беверли Хилс 90210“, се степа со група моторџии во Холивуд, пренесува TMZ.

Инцидентот се случил околу 15 часот на раскрсницата на булеварот Холивуд и авенијата Хајленд пред да биде повикана полицијата.

Не е јасно што ја предизвикало пресметката меѓу Зиринг и мотоциклистите, но на видеото кое е објавено на социјалната мрежа „Икс“ се гледа како актерот турка еден од нив, кој е пред неговиот автомобил, пред да започне општа тепачка.

Следни Објави

Трагедија за Нова година: Марко го загуби животот на страшен начин

Млад човек починал од срцев удар на новогодишна забава во Бразил, само неколку моменти откако го удрила струја кога скокнал во студената вода на една фонтана за да се разлади. Пријателите ѝ кажале на Федералната цивилна полиција дека Марко Бомтемпо (33) сакал да се разлади кога го удрила струја во […]